NPF-40D-30
NPF-40D-30 MEAN WELL
NPF-40D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 40.2W 30V 1.34A CC Dimming LED PS
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC, 40.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 30V/1.43A, розміри 150х53х35 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції NPF-40D-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-40D-30 NPF-40D-30 Виробник : MEAN WELL NPF-40D-SPEC.PDF AC/DC, 40.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 30V/1.43A, розміри 150х53х35 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-40D-30 NPF-40D-30 Виробник : MEAN WELL NPF-40D-SPEC.PDF AC/DC, 40.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 30V/1.43A, розміри 150х53х35 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-40D-30 NPF-40D-30 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NPF-40D-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 18-30V 1.34A