NPF-90D-15
NPF-90D-15 MEAN WELL
3965059.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - NPF-90D-15 - LED-Treiber, Haushalt & LED-Beleuchtung, 90 W, 15 V, 6 A, Konstantstrom, 90 VAC
tariffCode: 85044095
Ausgangsspannung, max.: 15V
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Anwendungen für das Netzteil: Haushalt & LED-Beleuchtung
Eingangsspannung, max.: 305VAC
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Ausgangsleistung, max.: 90W
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 6A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, min.: 90VAC
Produktpalette: NPF-90D Series
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 6A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 9 ~ 15V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 90 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-90D-15 NPF-90D-15 Виробник : MEAN WELL NPF-90D-spec.pdf LED Power Supplies 90W 15V 6A CV+CC Dimming
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NPF-90D-15 NPF-90D-15 Виробник : MEAN WELL NPF-90D-SPEC.PDF AC/DC, 90W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 15V/6A, розміри 171х63х37.5 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-90D-15 NPF-90D-15 Виробник : MEAN WELL NPF-90D-SPEC.PDF AC/DC, 90W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 15V/6A, розміри 171х63х37.5 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-90D-15 NPF-90D-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NPF-90D-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 6A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 9 ~ 15V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 90 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV