NPF-90D-42
NPF-90D-42 MEAN WELL
NPF-90D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 90.3W 42V 2.15A CV+CC Dimming
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC, 90.3W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 42V/2.15A, розміри 171х63х37.5 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції NPF-90D-42
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-90D-42 NPF-90D-42 Виробник : MEAN WELL NPF-90D-SPEC.PDF AC/DC, 90.3W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 42V/2.15A, розміри 171х63х37.5 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-90D-42 NPF-90D-42 Виробник : MEAN WELL NPF-90D-SPEC.PDF AC/DC, 90.3W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 42V/2.15A, розміри 171х63х37.5 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-90D-42 NPF-90D-42 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NPF-90D-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 2.15A