NPF-90D-54
NPF-90D-54 MEAN WELL USA Inc.
NPF-90D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.67A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 32.4 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.67A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 90 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 35 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.67A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 32.4 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.67A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 90 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-90D-54 NPF-90D-54 Виробник : MEAN WELL NPF-90D-spec.pdf LED Power Supplies 90.18W 54V 1.67A CV+CC Dimming
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NPF-90D-54 NPF-90D-54 Виробник : MEAN WELL NPF-90D-SPEC.PDF AC/DC, 90.18W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 54V/1.67A, розміри 171х63х37.5 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-90D-54 NPF-90D-54 Виробник : MEAN WELL NPF-90D-SPEC.PDF AC/DC, 90.18W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 54V/1.67A, розміри 171х63х37.5 мм, -40...+85 С, IP67, with dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт