NPP-450-12
NPP-450-12 MEAN WELL
3971053.pdf
Виробник: MEAN WELL
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
Produktpalette: NPP-450 Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPP-450-12 - Tischladegerät, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 12Vout, Produktreihe NPB-450, tariffCode: 85044083, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Tisch, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 264VAC, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: NPP-450 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPP-450-12 NPP-450-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Description: BATT CHG ENCLOSED 10.5V21V 25A
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 8.07" L x 5.31" W x 2.17" H (205.00mm x 135.00mm x 55.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 420W
Voltage - Nominal: 10.5V ~ 21V
Charge Current - Max: 25A
Number of Cells: 1
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
NPP-450-12 NPP-450-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npp-450-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 12V 25A 420W Box
на замовлення 34 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
NPP-450-12 NPP-450-12 Виробник : MEAN WELL NPP-450-spec.pdf AC/DC, 420.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/25.0A, розміри 205х135х55 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPP-450-12 NPP-450-12 Виробник : MEAN WELL NPP-450-spec.pdf AC/DC, 420.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/25.0A, розміри 205х135х55 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
NPP-450-12 NPP-450-12 Виробник : MEAN WELL n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Battery Chargers 420W 10.5-21V adj range 25A 90-264VAC 2-in-1 Battery Charger or Power Supply