NPP-450-24
NPP-450-24 MEAN WELL
3971053.pdf
Виробник: MEAN WELL
tariffCode: 85044083
Versorgungsspannung: 264VAC
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung: 21V bis 42V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der geladenen Zellen: -
isCanonical: Y
Ladegerät: Tisch
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: -
euEccn: NLR
Batterie-/Akkugrößencode: -
Ladestrom: 13.5A
Produktpalette: NPP-450 Series
productTraceability: No
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPP-450-24 - Tischladegerät, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 24Vout, Produktreihe NPB-450, tariffCode: 85044083, Versorgungsspannung: 264VAC, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung: 21V bis 42V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der geladenen Zellen: -, isCanonical: Y, Ladegerät: Tisch, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: -, euEccn: NLR, Batterie-/Akkugrößencode: -, Ladestrom: 13.5A, Produktpalette: NPP-450 Series, productTraceability: No, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPP-450-24 NPP-450-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npp-450-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 24V 13.5A 453.6W Box
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
NPP-450-24 NPP-450-24 Виробник : MEAN WELL NPP-450-spec.pdf AC/DC, 453.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/13.5A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPP-450-24 NPP-450-24 Виробник : MEAN WELL NPP-450-spec.pdf AC/DC, 453.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/13.5A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
NPP-450-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Description: BATT CHG ENCLOSED 21V42V 13.5A
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 8.07" L x 5.31" W x 2.17" H (205.00mm x 135.00mm x 55.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 453.6W
Voltage - Nominal: 21V ~ 42V
Charge Current - Max: 13.5A