NPP-450-48
NPP-450-48 MEAN WELL
tariffCode: 85044083
Versorgungsspannung: 264VAC
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung: 42V bis 80V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der geladenen Zellen: -
isCanonical: Y
Batterie-/Akkugrößencode: -
Ladestrom: 6.8A
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPP-450-48 - Tischladegerät, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 48Vout, Produktreihe NPB-450, tariffCode: 85044083, Versorgungsspannung: 264VAC, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung: 42V bis 80V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der geladenen Zellen: -, isCanonical: Y, Ladegerät: Tisch, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: -, euEccn: NLR, Batterie-/Akkugrößencode: -, Ladestrom: 6.8A, Produktpalette: NPP-450 Series, productTraceability: No, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPP-450-48 NPP-450-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Description: BATT CHRGR ENCLOSED 42V80V 6.8A
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 8.07" L x 5.31" W x 2.17" H (205.00mm x 135.00mm x 55.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 456.96W
Voltage - Nominal: 42V ~ 80V
Charge Current - Max: 6.8A
Number of Cells: 1
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
NPP-450-48 NPP-450-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npp-450-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 48V 6.8A 456.96W Box
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 4 шт:
товару немає в наявності
NPP-450-48 NPP-450-48 Виробник : MEAN WELL NPP-450-spec.pdf AC/DC, 456.96W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 57.6V/6.8A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPP-450-48 NPP-450-48 Виробник : MEAN WELL NPP-450-spec.pdf AC/DC, 456.96W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 57.6V/6.8A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
NPP-450-48 NPP-450-48 Виробник : MEAN WELL n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Battery Chargers 456.96W 42-80V adj range 6.8A 90-264VAC 2-in-1 Battery Charger or Power Supply