NPP-750-12
NPP-750-12 MEAN WELL
3971054.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - NPP-750-12 - Tischladegerät für Bleiakkus, 264V AC, Baureihe NPP-750
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
Produktpalette: NPP-750 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPP-750-12 - Tischladegerät für Bleiakkus, 264V AC, Baureihe NPP-750, tariffCode: 85044083, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Tisch, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 264VAC, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: NPP-750 Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPP-750-12 NPP-750-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NPP-750-12.pdf Description: BATT CHG ENCLOSED 10.5V21V 43A
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 9.06" L x 6.22" W x 2.64" H (230.0mm x 158.0mm x 67.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 722.4W
Voltage - Nominal: 10.5V ~ 21V
Charge Current - Max: 43A
Number of Cells: 1
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
NPP-750-12 NPP-750-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npp-750-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 12V 43A 722.4W Box
на замовлення 1 шт:
на замовлення 9 шт:
товару немає в наявності
NPP-750-12 NPP-750-12 Виробник : MEAN WELL NPP-750-spec.pdf AC/DC, 722.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/43.0A, розміри 230х158х67 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
NPP-750-12 NPP-750-12 Виробник : MEAN WELL NPP-750-spec.pdf AC/DC, 722.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/43.0A, розміри 230х158х67 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт