NPP-750-48
NPP-750-48 MEAN WELL
3971054.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - NPP-750-48 - Tischladegerät für Bleiakkus, 264V AC, Baureihe NPP-750
tariffCode: 85044083
Versorgungsspannung: 264VAC
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung: 42V bis 80V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der geladenen Zellen: -
isCanonical: Y
Ladegerät: Tisch
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: -
euEccn: NLR
Batterie-/Akkugrößencode: -
Ladestrom: 11.3A
Produktpalette: NPP-750 Series
productTraceability: No
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPP-750-48 - Tischladegerät für Bleiakkus, 264V AC, Baureihe NPP-750, tariffCode: 85044083, Versorgungsspannung: 264VAC, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung: 42V bis 80V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der geladenen Zellen: -, isCanonical: Y, Ladegerät: Tisch, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: -, euEccn: NLR, Batterie-/Akkugrößencode: -, Ladestrom: 11.3A, Produktpalette: NPP-750 Series, productTraceability: No, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPP-750-48 NPP-750-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPP-750 Description: BATT CHG ENCLOSED 42V80V 11.3A
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 9.06" L x 6.22" W x 2.64" H (230.0mm x 158.0mm x 67.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 759.36W
Voltage - Nominal: 42V ~ 80V
Charge Current - Max: 11.3A
Number of Cells: 1
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
NPP-750-48 NPP-750-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npp-750-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 48V 11.3A 759.36W Box
на замовлення 4 шт:
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
NPP-750-48 NPP-750-48 Виробник : MEAN WELL NPP-750-spec.pdf AC/DC, 759.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 57.6V/11.3A, розміри 230х158х67 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
NPP-750-48 NPP-750-48 Виробник : MEAN WELL NPP-750-spec.pdf AC/DC, 759.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 57.6V/11.3A, розміри 230х158х67 мм, -30...+70 C, Charger & Power Supply Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт