NR01105ANG13
NR01105ANG13 NKK Switches
NR01%20Rotaries.pdf
Виробник: NKK Switches
Description: SWITCH ROTARY SP5T 0.4VA 28V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC)
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 5
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Knob
Angle of Throw: 45°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP5T
Contact Material: Beryllium Copper
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Fixed
Depth Behind Panel: 10.50mm
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 28 V
Voltage Rating - DC: 28 V
на замовлення 477 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY SP5T 0.4VA 28V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC), Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 5, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Knob, Angle of Throw: 45°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP5T, Contact Material: Beryllium Copper, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Fixed, Depth Behind Panel: 10.50mm, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 28 V, Voltage Rating - DC: 28 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85365019
Schaltwinkel: 45°
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Anzahl der Schalterpositionen: 5 Position
AC-Kontaktstrom, max.: -
DC-Kontaktspannung, max.: 28V
euEccn: NLR
DC-Kontaktstrom, max.: -
Beleuchtung: Non Illuminated
AC-Kontaktspannung, max.: 28V
Produktpalette: NR01 Series
productTraceability: No
Anzahl der Pole: 1 Pole
directShipCharge: 25
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
NR01105ANG13 NR01105ANG13 Виробник : NKK Switches NR01%20Rotaries-1130160.pdf Rotary Switches 5POS 1P NO KNOB 28VAC/DC NonShrt