Продукція > NS2 > NS2R-230SL
NS2R-230SL
Виробник:
Nenshi розрядник стат. U пробою -230В, дін. U 1кВ/мкс – ?750В, макс. амплітуда I 8/20мкс -5КА, амплітуда I 50Гц - 5А THT
на замовлення 995 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NS2R-230SL
Інші пропозиції NS2R-230SL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NS2R-230SL Виробник : Ningbo Nenshi NS2R-350A1-M-1.pdf 230В аксиальный d5*5мм Група товару: Розрядники газонаповнені Од. вим: шт