NS2R-90A1-M
Виробник:
Nenshi розрядник стат. U пробою -90В, дін. U 1кВ/мкс – ?700В, макс. амплітуда I 8/20мкс -5КА, амплітуда I 50Гц - 5А THT
на замовлення 14 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NS2R-90A1-M
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NS2R-90-A1M | Виробник : NENSHI | Разрядник газовый 2 PIN 90V 10A |
на замовлення 8 шт: термін постачання 2-3 дні (днів) |
| NS2R-90A1-M | Виробник : Ningbo Nenshi | Разрядник 2-х электродный выводной, 90В, 5KA / 5A 5.5x6mm Група товару: Розрядники газонаповнені Од. вим: шт |