Продукція > NS2 > NS2R-90A1-M
NS2R-90A1-M
Виробник:
Nenshi розрядник стат. U пробою -90В, дін. U 1кВ/мкс – ?700В, макс. амплітуда I 8/20мкс -5КА, амплітуда I 50Гц - 5А THT
на замовлення 14 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NS2R-90A1-M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NS2R-90-A1M Виробник : NENSHI Разрядник газовый 2 PIN 90V 10A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
NS2R-90A1-M Виробник : Ningbo Nenshi Разрядник 2-х электродный выводной, 90В, 5KA / 5A 5.5x6mm Група товару: Розрядники газонаповнені Од. вим: шт