NS3R-230F
NS3R-230F Nenshi
Код товару: 81361
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Nenshi
Опис: Розрядник 3-х електродний, 230В
Напруга підпалу: 230 V
Імпульсна напруга: 750 V
Імпульсний струм розряду: 10 kA
К-сть виводів: 3
товару немає в наявності
Написати відгук
Інші пропозиції NS3R-230F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NS3R-230F Виробник : Ningbo Nenshi 3-вывода 230В 10кА 7,5X11,5мм (-40...+90C) Група товару: Розрядники газонаповнені Од. вим: шт