Продукція > NS3 > NS3R-230G
NS3R-230G
Виробник:
Nenshi розрядник стат. U пробою -230В, дін. U 1кВ/мкс – ?700В, макс. амплітуда I 8/20мкс -10КА, амплітуда I 50Гц - 10А SMD
на замовлення 7544 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NS3R-230G
Інші пропозиції NS3R-230G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NS3R-230G Виробник : Ningbo Nenshi 3 -вывода Т-типа, 8х10мм, 230 В, 10кА/10А Група товару: Розрядники газонаповнені Од. вим: шт