Продукція > NS3 > NS3R-350GB
NS3R-350GB
Виробник:
Nenshi розрядник стат. U пробою -350В, дін. U 1кВ/мкс – ?900В, макс. амплітуда I 8/20мкс -10КА, амплітуда I 50Гц - 10А THT
на замовлення 1226 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NS3R-350GB
Інші пропозиції NS3R-350GB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NS3R-350GB Виробник : Ningbo Nenshi 3-вывода 350В 10кА Група товару: Розрядники газонаповнені Од. вим: шт