NS3R-90AW-D
NS3R-90AW-D Nenshi
Код товару: 81364
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Nenshi
Опис: Розрядник 3-х електродний, 90В
Напруга підпалу: 90 V
Імпульсна напруга: 700 V
Імпульсний струм розряду: 10 kA
К-сть виводів: 3
товару немає в наявності
Написати відгук
Інші пропозиції NS3R-90AW-D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NS3R-90AW-D Виробник : Ningbo Nenshi 9367365.pdf 3-вывода 90В 10кА Група товару: Розрядники газонаповнені Од. вим: шт