Продукція > NS > NS486SXL25
NS486SXL25
Виробник: NS
на замовлення 150 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NS486SXL25 NS
Description: IC MPU INTEL486 SX 25MHZ 132QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 132-BQFP Bumpered, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: Intel486 SX, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 132-PQFP (24.13x24.13), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete, Additional Interfaces: Access.bus, IrDA, Microwire, UART.
Інші пропозиції NS486SXL25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NS486SXL-25 Виробник : NS NS486SXL.pdf QFP
на замовлення 325 шт:
NS486SXL-25 Виробник : Texas Instruments NS486SXL.pdf Description: IC MPU INTEL486 SX 25MHZ 132QFP
Packaging: Tray
Package / Case: 132-BQFP Bumpered
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: Intel486 SX
Voltage - I/O: 5.0V