NSD05-12S3
NSD05-12S3 MEAN WELL USA Inc.
NSD05-S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 4W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.33" H (40.6mm x 25.4mm x 8.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 1.2A
Voltage - Input (Min): 9.2V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 4 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 362 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 4W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.33" H (40.6mm x 25.4mm x 8.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 1.2A, Voltage - Input (Min): 9.2V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 4 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSD05-12S3 NSD05-12S3 Виробник : MEAN WELL NSD05_S_spec.pdf DC/DC Converters - Through Hole 3.96W 24VIN 3.3VOUT
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NSD05-12S3 NSD05-12S3 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nsd05-s-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 3.3V 1.2A 3.96W 5-Pin
на замовлення 139 шт:
Мінімальне замовлення: 16
на замовлення 17 шт:
Мінімальне замовлення: 15
товару немає в наявності
NSD05-12S3 NSD05-12S3 Виробник : MEAN WELL NSD05-S-spec.pdf DC/DC, 3.96W, Вхід: 9.2-36VDC, Вихід: 3.3V/1.2А, ізоляція 1000VDC, розміри 40.6х25.4х8.3 мм, -25...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSD05-12S3 NSD05-12S3 Виробник : MEAN WELL NSD05-S-spec.pdf DC/DC, 3.96W, Вхід: 9.2-36VDC, Вихід: 3.3V/1.2А, ізоляція 1000VDC, розміри 40.6х25.4х8.3 мм, -25...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт