NSD05-48S12
NSD05-48S12 MEAN WELL USA Inc.
NSD05-S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 5W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.33" H (40.6mm x 25.4mm x 8.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 420mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 5 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 5W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.33" H (40.6mm x 25.4mm x 8.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 420mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 5 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSD05-48S12 NSD05-48S12 Виробник : MEAN WELL NSD05_S_spec.pdf DC/DC Converters - Through Hole 5.04W 48VIN 12VOUT
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NSD05-48S12 NSD05-48S12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nsd05-s-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 0.42A 5.04W 5-Pin
на замовлення 80 шт:
Мінімальне замовлення: 15
на замовлення 103 шт:
Мінімальне замовлення: 15
товару немає в наявності
NSD05-48S12 NSD05-48S12 Виробник : MEAN WELL NSD05-S-spec.pdf DC/DC, 5.04W, Вхід: 18-72VDC, Вихід: 12V/0.42А, ізоляція 1000VDC, розміри 40.6х25.4х8.3 мм, -25...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSD05-48S12 NSD05-48S12 Виробник : MEAN WELL NSD05-S-spec.pdf DC/DC, 5.04W, Вхід: 18-72VDC, Вихід: 12V/0.42А, ізоляція 1000VDC, розміри 40.6х25.4х8.3 мм, -25...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт