NSD05-48S15
NSD05-48S15 MEAN WELL USA Inc.
NSD05-S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 5W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.33" H (40.6mm x 25.4mm x 8.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 330mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 5 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 243 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 5W, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Packaging: Tray, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.33" H (40.6mm x 25.4mm x 8.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 330mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 5 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSD05-48S15 NSD05-48S15 Виробник : MEAN WELL NSD05_S_spec.pdf DC/DC Converters - Through Hole 4.95W 48VIN 15VOUT
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NSD05-48S15 NSD05-48S15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nsd05-s-spec.pdfpdfjs.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 0.33A 4.95W 5-Pin