NSD10-12D5
NSD10-12D5 MEAN WELL
NSD10-D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 12Vin 5V1A -5V1A 10W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 10W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 1A, 1A, Voltage - Input (Min): 9.8V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції NSD10-12D5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSD10-12D5 NSD10-12D5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nsd10-d-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 2-OUT -5V/5V 1A/1A 10W 6-Pin
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
NSD10-12D5 NSD10-12D5 Виробник : MEAN WELL NSD10-D-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9.8-36VDC, Вихід: ±5V/±1A, ізоляція 1000VDC, розміри 50.8х25.4x10 мм, -25...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSD10-12D5 NSD10-12D5 Виробник : MEAN WELL NSD10-D-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9.8-36VDC, Вихід: ±5V/±1A, ізоляція 1000VDC, розміри 50.8х25.4x10 мм, -25...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSD10-12D5 NSD10-12D5 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NSD10-D-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 1A, 1A
Voltage - Input (Min): 9.8V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV