NSD10-48S12
NSD10-48S12 MEAN WELL USA Inc.
NSD10-S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 10W
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 830mA
Voltage - Input (Min): 22V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 249 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 10W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 830mA, Voltage - Input (Min): 22V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSD10-48S12 NSD10-48S12 Виробник : MEAN WELL NSD10-S-spec.pdf DC/DC Converters - Through Hole 9.96W 12V 0.83A W/EMI FILTER
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NSD10-48S12 NSD10-48S12 Виробник : MEAN WELL NSD10-S-spec.pdf DC/DC, 9.96W, Вхід: 22-72VDC, Вихід: 12V/0.83А, ізоляція 1000VDC, розміри 50.8х25.4х10 мм, -25...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
NSD10-48S12 NSD10-48S12 Виробник : MEAN WELL NSD10-S-spec.pdf DC/DC, 9.96W, Вхід: 22-72VDC, Вихід: 12V/0.83А, ізоляція 1000VDC, розміри 50.8х25.4х10 мм, -25...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
NSD10-48S12 NSD10-48S12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nsd10-s-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 0.83A 9.96W 6-Pin
на замовлення 112 шт:
Мінімальне замовлення: 12
товару немає в наявності
NSD10-48S12 Виробник : Mean Well NSD10-S.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 12, Розм = 50,8 x 25,4 x 10,5 мм, Uвх (max), В = 72, Uвх (min), В = 22, ККД, % = 79, Р, Вт = 10, Тексп, °C = -25...+70, Iвих1, А = 0,83, Uізол., В = 1 000, Рів. пульс., мВ = 75,... Група товару: Джерела ж