NSD10-48S3
NSD10-48S3 MEAN WELL
NSD10-S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole O/P +3.3V2.5A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 8.3W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 74%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Input (Min): 22V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 8.3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSD10-48S3 Виробник : Mean-Well USA, Inc. NSD10-S-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3V 2.5A 8.25W 6-Pin
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
NSD10-48S3 NSD10-48S3 Виробник : MEAN WELL NSD10-S-spec.pdf DC/DC, 8.25W, Вхід: 22-72VDC, Вихід: 3.3V/2.5А, ізоляція 1000VDC, розміри 50.8х25.4х10 мм, -25...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSD10-48S3 NSD10-48S3 Виробник : MEAN WELL NSD10-S-spec.pdf DC/DC, 8.25W, Вхід: 22-72VDC, Вихід: 3.3V/2.5А, ізоляція 1000VDC, розміри 50.8х25.4х10 мм, -25...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSD10-48S3 NSD10-48S3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NSD10-S-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 8.3W
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 74%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 22V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 8.3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV