NSD15-12D15
NSD15-12D15 MEAN WELL
NSD15-D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole O/P +15V0.5A -15V0.5A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 1.50" W x 0.39" H (50.8mm x 38.1mm x 9.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 500mA, 500mA, Voltage - Input (Min): 9.4V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSD15-12D15 NSD15-12D15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NSD15-D-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 1.50" W x 0.39" H (50.8mm x 38.1mm x 9.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 9.4V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NSD15-12D15 NSD15-12D15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nsd15-d-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 2-OUT -15V/15V 0.5A 15W 7-Pin
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 58 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 4 шт:
NSD15-12D15 NSD15-12D15 Виробник : MEAN WELL nsd15-d-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 9.4-36VDC, Вихід: ±15V/±0.5A, ізоляція 1500VDC, розміри 50.8х38.1х10 мм, -25...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSD15-12D15 NSD15-12D15 Виробник : MEAN WELL nsd15-d-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 9.4-36VDC, Вихід: ±15V/±0.5A, ізоляція 1500VDC, розміри 50.8х38.1х10 мм, -25...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт