NSD15-48S12
NSD15-48S12 MEAN WELL
NSD15-S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 12V 1.25A W/EMI FILTER
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 15W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 1.50" W x 0.39" H (50.8mm x 38.1mm x 9.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSD15-48S12 NSD15-48S12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nsd15-s-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 6-Pin
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
NSD15-48S12 NSD15-48S12 Виробник : MEAN WELL nsd15-s-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-72VDC, Вихід: 12V/1.25А, ізоляція 1500VDC, розміри 50.8х38.1х10 мм, -25...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSD15-48S12 NSD15-48S12 Виробник : MEAN WELL nsd15-s-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-72VDC, Вихід: 12V/1.25А, ізоляція 1500VDC, розміри 50.8х38.1х10 мм, -25...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSD15-48S12 NSD15-48S12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NSD15-S-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 15W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 1.50" W x 0.39" H (50.8mm x 38.1mm x 9.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV