Продукція > ONSEMI > NSI45025AZT1G
NSI45025AZT1G
NSI45025AZT1G onsemi
nsi45025az-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC CURRENT REGULATOR 10% SOT223
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Sensing Method: High/Low-Side
Mounting Type: Surface Mount
Function: Current Regulator
Voltage - Input: 45V
Current - Output: 25mA
Accuracy: ±10%
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Supplier Device Package: SOT-223 (TO-261)
Part Status: Active
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC CURRENT REGULATOR 10% SOT223, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Sensing Method: High/Low-Side, Mounting Type: Surface Mount, Function: Current Regulator, Voltage - Input: 45V, Current - Output: 25mA, Accuracy: ±10%, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Supplier Device Package: SOT-223 (TO-261), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 88 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Packaging: Cut Tape (CT)
Sensing Method: High/Low-Side
Mounting Type: Surface Mount
Function: Current Regulator
Voltage - Input: 45V
Current - Output: 25mA
Accuracy: ±10%
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 9
NSI45025AZT1G NSI45025AZT1G Виробник : onsemi nsi45025az-d.pdf LED Lighting Driver ICs SOT223 25mA 10% CCR
Мінімальне замовлення: 9
Мінімальне замовлення: 15
на замовлення 88 шт:
NSI45025AZT1G nsi45025az-d.pdf
товару немає в наявності
NSI45025AZT1G NSI45025AZT1G Виробник : ONSEMI NSI45025AZ.PDF Category: LED drivers
Description: IC: driver; current regulator,LED driver; SOT223; 45VDC; 1.4W
Type of integrated circuit: driver
Kind of integrated circuit: current regulator; LED driver
Case: SOT223
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...150°C
Operating voltage: 45V DC
Power dissipation: 1.4W
Operating current: 25mA