NSP-3200-24
NSP-3200-24 MEAN WELL
MeanWell_NSP_3200-2907259.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies O/P +24V133A
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 3192W, Вхід: 90-264VAC/127-400VDC, Вихід: 24V/133A, розміри: 325.8х107х41мм, -20...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSP-3200-24 NSP-3200-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nsp-3200.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 133A 3200W 29-Pin
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NSP-3200-24 NSP-3200-24 Виробник : MEAN WELL NSP-3200-spec.pdf AC/DC, 3192W, Вхід: 90-264VAC/127-400VDC, Вихід: 24V/133A, розміри: 325.8х107х41мм, -20...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSP-3200-24 NSP-3200-24 Виробник : MEAN WELL NSP-3200-spec.pdf AC/DC, 3192W, Вхід: 90-264VAC/127-400VDC, Вихід: 24V/133A, розміри: 325.8х107х41мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт