Продукція > ONSEMI > NSR01L30P2T5G
NSR01L30P2T5G
NSR01L30P2T5G onsemi
NSR01L30P2T5G_Rev1_Apr2014.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD923
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 100mA
Supplier Device Package: SOD-923
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 530 mV @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 30 V
на замовлення 772523 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD923, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-923, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 100mA, Supplier Device Package: SOD-923, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 530 mV @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSR01L30P2T5G Виробник : ON Semiconductor nsr01l30p2-d.pdf Diode Schottky 30V 0.1A 2-Pin SOD-923 T/R
Кількість Ціна
на замовлення 361 шт:
Мінімальне замовлення: 16
товару немає в наявності
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
NSR01L30P2T5G NSR01L30P2T5G Виробник : onsemi NSR01L30P2T5G_Rev1_Apr2014.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD923
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Packaging: Cut Tape (CT)