Продукція > ONSEMI > NSR02L40MX2WT5G
NSR02L40MX2WT5G
NSR02L40MX2WT5G onsemi
nsr02l40mx2w-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2X2DFNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-XDFN
Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 4 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: 2-X2DFNW (1x0.6)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 40 V
на замовлення 200000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2X2DFNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-XDFN, Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 4 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: 2-X2DFNW (1x0.6), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 40 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSR02L40MX2WT5G NSR02L40MX2WT5G Виробник : ON Semiconductor nsr02l40mx2w-d.pdf Schottky Diode, 40V, 200mA
Кількість Ціна
NSR02L40MX2WT5G NSR02L40MX2WT5G Виробник : onsemi nsr02l40mx2w-d.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2X2DFNW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-XDFN
Technology: Schottky
Мінімальне замовлення: 15
NSR02L40MX2WT5G Виробник : onsemi nsr02l40mx2w-d.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V LOW IR 150C TJMAX SCHOTTKY DIODE INDUSTRIAL
Мінімальне замовлення: 15