Продукція > ONSEMI > NSR20F20NXT5G
NSR20F20NXT5G
NSR20F20NXT5G onsemi
nsr20f20-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 2A 2DSN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-XDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 2A
Supplier Device Package: 2-DSN (1.6x.80)
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 2 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 20 V
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 2A 2DSN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-XDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 2A, Supplier Device Package: 2-DSN (1.6x.80), Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 2 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSR20F20NXT5G NSR20F20NXT5G Виробник : ON Semiconductor nsr20f20-d.pdf Diode Schottky 2A 2-Pin DSN T/R
Кількість Ціна
NSR20F20NXT5G NSR20F20NXT5G Виробник : onsemi nsr20f20-d.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 20V 2A 2DSN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-XDFN
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Мінімальне замовлення: 8
NSR20F20NXT5G NSR20F20NXT5G Виробник : onsemi NSR20F20-D.PDF Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Diodes 20V 2A
Мінімальне замовлення: 8
Мінімальне замовлення: 253
товару немає в наявності