Продукція > ONSEMI > NSS1C201MZ4T3G
NSS1C201MZ4T3G
NSS1C201MZ4T3G onsemi
nss1c201mz4-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: TRANS NPN 100V 2A SOT223
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 180mV @ 200mA, 2A
Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 120 @ 500mA, 2V
Frequency - Transition: 100MHz
Supplier Device Package: SOT-223 (TO-261)
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 2 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 100 V
Power - Max: 800 mW
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS NPN 100V 2A SOT223, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 180mV @ 200mA, 2A, Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 120 @ 500mA, 2V, Frequency - Transition: 100MHz, Supplier Device Package: SOT-223 (TO-261), Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 2 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 100 V, Power - Max: 800 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSS1C201MZ4T3G NSS1C201MZ4T3G Виробник : onsemi nss1c201mz4-d.pdf Bipolar Transistors - BJT 100V LO VCE(SAT) TRA NPN
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
NSS1C201MZ4T3G NSS1C201MZ4T3G Виробник : ON Semiconductor nss1c201mz4-d.pdf Trans GP BJT NPN 100V 2A 2000mW 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Мінімальне замовлення: 319
NSS1C201MZ4T3G NSS1C201MZ4T3G Виробник : onsemi nss1c201mz4-d.pdf Description: TRANS NPN 100V 2A SOT223
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Frequency - Transition: 100MHz
Part Status: Active
Power - Max: 800 mW
Мінімальне замовлення: 8
Мінімальне замовлення: 15