NSS60200LT1G
NSS60200LT1G
nss60200l-d.pdf
Код товару: 121380
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > Біполярні PNP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSS60200LT1G NSS60200LT1G Виробник : ON Semiconductor nss60200l-d.pdf Trans GP BJT PNP 60V 2A 540mW 3-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 6000 шт:
Кількість Ціна
Кількість Ціна
NSS60200LT1G NSS60200LT1G Виробник : onsemi nss60200l-d.pdf Description: TRANS PNP 60V 2A SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: PNP
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 220mV @ 200mA, 2A
Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 150 @ 500mA, 2V
Frequency - Transition: 100MHz
Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236)
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 2 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 60 V
Power - Max: 460 mW
NSS60200LT1G NSS60200LT1G Виробник : onsemi NSS60200L_D-1813768.pdf Bipolar Transistors - BJT LO V PNP TRANSISTOR 60V 4.0A
Мінімальне замовлення: 11
NSS60200LT1G NSS60200LT1G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013300524-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NSS60200LT1G - Bipolarer Einzeltransistor (BJT), PNP, 60 V, 2 A, 540 mW, SOT-23, Oberflächenmontage
tariffCode: 85412900
Transistormontage: Oberflächenmontage
rohsCompliant: YES
DC-Stromverstärkung (hFE), min.: 100hFE
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 540mW
Bauform - Transistor: SOT-23
Dauerkollektorstrom: 2A
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
Kollektor-Emitter-Spannung, max.: 60V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Wandlerpolarität: PNP
Übergangsfrequenz: 100MHz
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 26
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: PNP
Frequency - Transition: 100MHz
Part Status: Active
Power - Max: 460 mW
Мінімальне замовлення: 9
товару немає в наявності
NSS60200LT1G Виробник : On Semiconductor nss60200l-d.pdf TRANS PNP 60V 2A SOT-23 Група товару: Транзистори Од. вим: шт