NSVT30010MXV6T1G
NSVT30010MXV6T1G ON Semiconductor
nst30010mxv6-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Trans GP BJT PNP 30V 0.1A 661mW Automotive AEC-Q101 6-Pin SOT-563 T/R
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS 2PNP 30V 100MA SOT-563, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-563, SOT-666, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 2 PNP (Dual), Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Power - Max: 500mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 600mV @ 5mA, 100mA, Current - Collector Cutoff (Max): 15nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 420 @ 2mA, 5V, Frequency - Transition: 100MHz, Supplier Device Package: SOT-563.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NSVT30010MXV6T1G NSVT30010MXV6T1G Виробник : onsemi nst30010mxv6-d.pdf Description: TRANS 2PNP 30V 100MA SOT-563
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-563, SOT-666
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 PNP (Dual)
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Max: 500mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 600mV @ 5mA, 100mA
Current - Collector Cutoff (Max): 15nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 420 @ 2mA, 5V
Frequency - Transition: 100MHz
Supplier Device Package: SOT-563
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 PNP (Dual)
Power - Max: 500mW
Frequency - Transition: 100MHz
Мінімальне замовлення: 8
NSVT30010MXV6T1G NSVT30010MXV6T1G Виробник : ON Semiconductor nst30010mxv6-d.pdf Trans GP BJT PNP 30V 0.1A 661mW Automotive AEC-Q101 6-Pin SOT-563 T/R
товару немає в наявності