Продукція > NINGBO FORWARD RELAY > NT78-C-S-10-DC12V-0.6
NT78-C-S-10-DC12V-0.6
NT78-C-S-10-DC12V-0.6 Ningbo Forward Relay
NT78_Ningbo_Forward_Relay.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
Реле середньої потужності, Iк, А = 10, Uк, В = 14 (DC), 120 (AC), Uн, В = 12, Р, Вт = 0,6, Вид конт. групи = 1C, Ui/o, В = 500, Тексп, °С = -40...+85, Тип кер. U = DC, Тип монт. = вивідний, Час спрац. = 10 мс,... Група товару: Реле Корпус: 15.7x12.3x14mm
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 275 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Реле середньої потужності, Iк, А = 10, Uк, В = 14 (DC), 120 (AC), Uн, В = 12, Р, Вт = 0,6, Вид конт. групи = 1C, Ui/o, В = 500, Тексп, °С = -40...+85, Тип кер. U = DC, Тип монт. = вивідний, Час спрац. = 10 мс,... Група товару: Реле Корпус: 15.7x12.3x14mm , кількість в упаковці: 25 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NT78-C-S-10-DC12V-0.6 Виробник : Ningbo Forward Relay Uном=12VDC, Icom=10A, 240Ohm, 600mW, 1 Form C, -40...+70°C 15.7x12.3x14mm Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
NT78CS10DC12V0.6 Виробник : Ningbo Forward Relay обмотк. 12V, комутац. 250VAC, 5A Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт