Продукція > TDK > NTCG064BF104FTBX
NTCG064BF104FTBX
NTCG064BF104FTBX TDK
tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf
Виробник: TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0201 100Kohm 1% Thermistor
на замовлення 9519 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 100KOHM 4050K 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4050K, B25/85: 4114K, B25/100: 4137K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±1%, B25/75: 4134K, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4050K
B25/85: 4114K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
на замовлення 772 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW