Продукція > TDK CORPORATION > NTCG104BF683FTDSX
NTCG104BF683FTDSX
NTCG104BF683FTDSX TDK Corporation
ntc-chip-ntc-thermistor.html
Виробник: TDK Corporation
Description: THERMISTOR NTC 68KOHM 4085K 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4085K
B25/85: 4150K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 68k
Resistance Tolerance: ±1%
Power - Max: 100 mW
на замовлення 2590 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 68KOHM 4085K 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4085K, B25/85: 4150K, B25/100: 4172K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 68k, Resistance Tolerance: ±1%, B25/75: 4134K, Power - Max: 100 mW.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 68k
Resistance Tolerance: ±1%
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
NTCG104BF683FTDSX NTCG104BF683FTDSX Виробник : TDK ntc-chip-ntc-thermistor.html NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0402 68Kohm 1% Thermistor AEC-Q200