NTCG104QH334JT1
NTCG104QH334JT1 TDK Corporation
tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: THERM NTC 330KOHM 4661K 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4661K
B25/85: 4750K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 330k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: THERM NTC 330KOHM 4661K 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4661K, B25/85: 4750K, B25/100: 4780K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 330k, Resistance Tolerance: ±5%, B25/75: 4728K, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW.
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
NTCG104QH334JT1 NTCG104QH334JT1 Виробник : TDK tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0402 330Kohm 5% Thermistor