Продукція > TDK CORPORATION > NTCG163EH101HTDS
NTCG163EH101HTDS
NTCG163EH101HTDS TDK Corporation
ntc-chip-ntc-thermistor.html
Виробник: TDK Corporation
Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3244K 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3244K
B25/85: 3250K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 3349 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3244K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3244K, B25/85: 3250K, B25/100: 3251K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100, Resistance Tolerance: ±3%, B25/75: 3249K, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTCG163EH101HTDS NTCG163EH101HTDS Виробник : TDK Corporation ntc-chip-ntc-thermistor.html Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3244K 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NTCG163EH101HTDS NTCG163EH101HTDS Виробник : TDK ntc-chip-ntc-thermistor.html NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0603 100ohm 3% Thermistor AEC-Q200