NTCG163EH400JT1
NTCG163EH400JT1 TDK Corporation
tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: THERMISTOR NTC 40OHM 3244K 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3244K
B25/85: 3250K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 40
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
на замовлення 586 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 40OHM 3244K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3244K, B25/85: 3250K, B25/100: 3251K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 40, Resistance Tolerance: ±5%, B25/75: 3249K, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTCG163EH400JT1 tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf
на замовлення 4378 шт:
NTCG163EH400JT1 NTCG163EH400JT1 Виробник : TDK Corporation tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf Description: THERMISTOR NTC 40OHM 3244K 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 40
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
NTCG163EH400JT1 NTCG163EH400JT1 Виробник : TDK tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0603 40ohm 5% Thermistor