NTCG164BH332JT1
NTCG164BH332JT1 TDK Corporation
tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: THERM NTC 3.3KOHM 4067K 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4067K
B25/85: 4100K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 3.3KOHM 4067K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4067K, B25/85: 4100K, B25/100: 4100K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k, Resistance Tolerance: ±5%, B25/75: 4092K, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTCG164BH332JT1 tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
NTCG164BH332JT1 NTCG164BH332JT1 Виробник : TDK tpd_commercial_ntc-thermistor_ntcg_en.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0603 3.3Kohm 5% Thermistor