Продукція > TDK > NTCG164LH473HTDS
NTCG164LH473HTDS
NTCG164LH473HTDS TDK
ntc-chip-ntc-thermistor.html
Виробник: TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0603 47Kohm 3% Thermistor AEC-Q200
на замовлення 3775 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4085K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4085K, B25/85: 4550K, B25/100: 4573K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±3%, B25/75: 4533K, Power - Max: 100 mW.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4085K
B25/85: 4550K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±3%
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±3%
Power - Max: 100 mW