Продукція > ONSEMI > NTD4815N-35G
NTD4815N-35G
NTD4815N-35G onsemi
ntd4815n-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: MOSFET N-CH 30V 6.9A/35A IPAK
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-251-3 Stub Leads, IPak
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 6.9A (Ta), 35A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 15mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max): 1.26W (Ta), 32.6W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 250µA
Supplier Device Package: IPAK
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 11.5V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 14.1 nC @ 11.5 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 770 pF @ 12 V
на замовлення 58800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 960
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 30V 6.9A/35A IPAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-251-3 Stub Leads, IPak, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 6.9A (Ta), 35A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 15mOhm @ 30A, 10V, Power Dissipation (Max): 1.26W (Ta), 32.6W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 250µA, Supplier Device Package: IPAK, Part Status: Obsolete, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 11.5V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 14.1 nC @ 11.5 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 770 pF @ 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTD4815N-35G NTD4815N-35G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013295989-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NTD4815N-35G - MOSFET, N CH, 30V, 35A, IPAKTR
tariffCode: 85412900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
NTD4815N-35G NTD4815N-35G Виробник : ON Semiconductor ntd4815n-d.pdf MOSFET NFET 30V 35A 15MOHM
на замовлення 978 шт:
NTD4815N-35G NTD4815N-35G Виробник : onsemi ntd4815n-d.pdf Description: MOSFET N-CH 30V 6.9A/35A IPAK
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
FET Type: N-Channel
Supplier Device Package: IPAK
Part Status: Obsolete
Vgs (Max): ±20V