NTPA5220LB1A0 Murata Electronics
L0760E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: ICL 22 OHM 15% 2.5A 5MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Inrush Current Limiters 22.0ohm +/-15% Thermistor-NTC.
Інші пропозиції NTPA5220LB1A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPA5220LB1A0 NTPA5220LB1A0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 22.0ohm +/-15% Thermistor-NTC