NTPA7100LBMB0
NTPA7100LBMB0 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: THERMISTOR NTC 10OHM DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 160°C
Resistance in Ohms @ 25°C: 10
Resistance Tolerance: ±15%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10OHM DISC 7MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 160°C, Resistance in Ohms @ 25°C: 10, Resistance Tolerance: ±15%.