NTPA7160LBMB0
NTPA7160LBMB0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters 16.0ohm +/-15% Thermistor-NTC
на замовлення 638 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NTPA7160LBMB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPA7160LBMB0 NTPA7160LBMB0 Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA7160LBMB0 Description: ICL 16 OHM 15% 1.2A 7MM