Продукція > NTP > NTPA7220LB1A0
NTPA7220LB1A0
L0760E.pdf
Виробник:
на замовлення 120000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NTPA7220LB1A0
Description: ICL 22 OHM 15% 1A 7MM.
Інші пропозиції NTPA7220LB1A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPA7220LB1A0 NTPA7220LB1A0 Виробник : Murata Electronics North America L0760E.pdf Description: ICL 22 OHM 15% 1A 7MM