NTPA7220LBMB0
NTPA7220LBMB0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters 22.0ohm +/-15% Thermistor-NTC
на замовлення 3816 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NTPA7220LBMB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPA7220LBMB0 NTPA7220LBMB0 Виробник : Murata Electronics North America L0760E.pdf Description: ICL 22 OHM 15% 1A 7MM