Продукція > NTP > NTPA74R0LB1A0
NTPA74R0LB1A0
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA74R0LB1A0
Виробник:
на замовлення 120000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NTPA74R0LB1A0
Inrush Current Limiters 4.0ohm +/-15% Thermistor-NTC.
Інші пропозиції NTPA74R0LB1A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPA74R0LB1A0 NTPA74R0LB1A0 Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA74R0LB1A0 Description: ICL 4 OHM 15% 2.3A 7MM
товару немає в наявності
NTPA74R0LB1A0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 4.0ohm +/-15% Thermistor-NTC