NTPA74R0LBMB0
NTPA74R0LBMB0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters 4.0ohm +/-15% Thermistor-NTC
на замовлення 1604 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 4 OHM 15% 2.3A 7MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Diameter: 0.276" (7.00mm), Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Steady State Max: 2.3 A, R @ 25°C: 4 Ohms.
Інші пропозиції NTPA74R0LBMB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPA74R0LBMB0 pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA74R0LBMB0
NTPA74R0LBMB0 NTPA74R0LBMB0 Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA74R0LBMB0 Description: ICL 4 OHM 15% 2.3A 7MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Diameter: 0.276" (7.00mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Steady State Max: 2.3 A
R @ 25°C: 4 Ohms